Samsung'un yeni S9U iş monitörü 1.400 Euro'ya sunuldu

Samsung'un yeni S9U iş monitörü 1.400 Euro'ya sunuldu

Yeni S9U ile Samsung, 32:9 süper-ultra geniş formatta 49 inç'te tam olarak küçük olmayan, 1.800R kavis yarıçapına sahip ve QLED teknolojisine ve 5.120 çözünürlüğe sahip çift QHD'ye sahip yeni bir iş monitörü sunuyor. . x 1.440 piksel çözer. Ayrıca Samsung'un basın mailine göre her türlü bağlantı seçeneği, entegre hoparlörler ve monitörün alt tarafında yerleşik bir KVM switch'i bulunuyor.

S9U, bu yılın Aralık ayından itibaren 1.399 Euro'ya satışa sunulacak (Türkiye fiyatları henüz duyurulmadı). Samsung, %95 DCI-P3 renk gamı ​​vaat ediyor. Cihaz ayrıca HDR desteği de sunuyor. Bağlantı seçenekleri olarak Display Port, 2x HDMI, USB ve USB Type-C girişleri mevcuttur.

Entegre USB-C bağlantısı, bağlı uç cihazları 90 watt'a kadar şarj eder. Monitörde ayrıca bir LAN bağlantısı vardır. Tek dokunuş düğmesi sayesinde, entegre KVM switch'i, monitöre bağlı iki kaynağın yalnızca bir klavye ve fare ile kontrol edilmesini sağlar. Eye-Comfort teknolojisi, daha rahat çalışma sağlamak için tasarlanmıştır. 1800R eğrilik yarıçapı da yardımcı olur, çünkü gözler burada daha iyi odaklanabilir. S9U'nun tepki süresi 4 ms, yenileme hızı 120 Hz, bu nedenle monitör filmler ve oyunlar için de kullanılabilir.

Kaynak: Samsung