En yeni Razer ofis klavyesi ve Mouse'u, 'sessiz' mekanik anahtarlara sahiptir

En yeni Razer ofis klavyesi ve Mouse'u, 'sessiz' mekanik anahtarlara sahiptir
Kaynak: Razer

Üreticiye göre, yeni Pro-Tipi klavye ve Pro-Click Mouse, birden fazla cihazla kablosuz bağlantı, daha uzun pil ömrü ve daha sessiz bir ses profili için geliştirildi. Razer'e göre, sağlam bir tasarımla birlikte giriş cihazları ev ofisinde, hareket halindeyken veya klasik ofiste çalışmak için idealdir.

Razer Pro Click Mini: Yeni beyaz Mouse

Yeni Mouse nesli “Pro Click Mini” adından da anlaşılacağı gibi, yeni model 2020 modeline göre daha ince ve daha kompakt olduğundan hareket halindeyken bir çanta, bavul veya sırt çantasında kolayca taşınabilir. Ancak Mouse aynı zamanda masa üzerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Razer Pro Click Mini (Kaynak: Razer)

Razer'a göre Pro Click Mini, 15 milyon tıklamaya kadar derecelendirilen sessiz, dokunsal anahtarlara sahip. Buna ek olarak, gürültü gelişimi düşüktür, böylece her durumda dikkat dağıtıcı olmayan çalışma mümkündür, üretici temin eder.

Mouse, Bluetooth aracılığıyla en fazla üç cihaza bağlanabilir. Bu sizin için yeterli değilse, 2,4 gigahertz dongle ile dördüncüyü entegre edebilirsiniz. Cihaz yeniden eşleştirme yapılmadan değiştirilebilir.

Razer Pro Click Mini (Kaynak: Razer)

Pro Click Mini'nin kalbi olan Razer, hassas kontrol sağlayan ve "görevlerin verimliliğini" artıran "Razer 5G Advanced" optik sensörünü kullanır. Razer'e göre, yeni kaydırma tekerleği "Serbest Döndürme" ve "Dokunsal Kaydırma" modları arasında geçiş yapabilir, bu da büyük belgelerde ve web sitelerinde hızlı ve "kolay gezinme" sağlarken, dört yönlü eğ ve tıkla işlevi etkinleştirir. basit bir is. yatay kaydırma ve kaydırmaya izin verir. ”Mouse'da ayrıca yedi adet tamamen programlanabilir düğme bulunur. Razer, Bluetooth ile 725 saate kadar ve 2,4 GHz bağlantı ile 465 saate kadar Mouse çalışma süresinden bahsediyor.

Razer Pro Click Mini: Dongle Mouse ile taşınabilir. İki pil ile çalışır. (Kaynak: Razer)

Razer Pro Type Ultra: Arkadan aydınlatmalı asil klavye

Razer Pro Type Ultra (Kaynak: Razer)

Razer, topluluk geri bildirimleriyle Pro-Type arkadan aydınlatmalı klavyenin yeni neslini "iyileştirdi". Sessiz mekanik anahtarları sayesinde klavye "daha sessiz, daha lüks bir yazma deneyimi" sunuyor. Ayrıca, daha fazla yazma rahatlığı için yumuşak dokunuşlu bir kaplamaya sahiptir ve 80 milyona kadar tuş vuruşu için tasarlanmıştır. Sentetik deriden yapılmış yumuşak avuç içi dayanağı ek destek sağlar ve bilekleri rahatlatır.

USB portlu Razer Pro Type Ultra ve Kapatma düğmesi. (Kaynak: Razer)

Klavye ayrıca, tek bir tuşa dokunarak aralarında geçiş yapabileceğiniz dört adede kadar aygıtın bağlantısını da destekler. 200 saatin üzerinde pil ömrüne sahiptir ve kablo ile şarj edilir. Çalışma süresi açısından, klavye Bluetooth ile 214 saate (arka ışıksız) ve 2,4 GHz dongle ile 207 saate kadar dayanmalıdır. Pro Type Ultra, tam parlaklıkta arkadan aydınlatmalı bir klavyeyle yalnızca 13 saate kadar dayandı. Her iki ürün de Razer'ın yalnızca Windows bilgisayarlarında kullanılabilen Synapse 3 yazılımı tarafından kontrol ediliyor.

Razer Pro Glide Ultra

Razer Pro Glide Ultra (Kaynak: Razer)

Yeni ofis aksesuarları, Razer'ın önceki sürümden 940 x 410 x 3 milimetre daha geniş olan ve hassas fare takibini destekleyen Pro Glide XXL matıyla tamamlanıyor.

Razer'e göre 2021'in dördüncü çeyreğinde satışa sunulacak.

Kaynak: Razer