Philips AquaTrio Kablosuz - Bu yeni paspas aynı zamanda kablosuz bir elektrikli süpürgedir

Philips AquaTrio Kablosuz - Bu yeni paspas aynı zamanda kablosuz bir elektrikli süpürgedir

Üretici Philips, paspas pazarına dahil olmak istiyor ve yeni bir 3'ü 1 arada paspas olan Philips AquaTrio'yu sunuyor. Hem kablosuz elektrikli süpürge, hem paspaslı elektrikli süpürge hem de el tipi elektrikli süpürge olarak kullanılabilen bir cihazdır.

Philips AquaTrio Kablosuz – Bir bakışta 3'ü 1 arada paspas

Şimdiye kadar müşteri, paspaslı elektrikli süpürgeyi mi, kablosuz elektrikli süpürgeyi mi yoksa her ikisini birden mi seçeceğine karar vermek zorundaydı. Philips, müşterileri için bu kararı vermek istiyor ve yeni Philips AquaTrio Kablosuz'u tanıtıyor. Burada tüm fonksiyonlara tek bir cihazda sahipsiniz ve bu nedenle hem kuru hem de sıvı kiri toplayabilirsiniz. Bu yazıda size yeni Philips elektrikli süpürgenin öne çıkan özelliklerini göstermek istiyorum.

Bir bakışta Philips AquaTrio kablosuz elektrikli süpürge ve paspas


Philips AquaTrio, normalde birden fazla cihaza ihtiyaç duyacağınız şeyi tek bir işlemde yapar. Temizleme görevine bağlı olarak, motor ünitesi ya çeşitli ataşmanlardan biri ile el tipi elektrikli süpürge, emme ve silme ünitesi veya saf elektrikli süpürge modülü ile kullanılabilir. Akülü bir elektrikli süpürge olarak halılardan ve sert zeminlerden tozu çıkarabilir veya paspas elektrikli süpürgesi olarak sıvı ve kurumuş kirleri de çıkarabilir. Diğer birçok elektrikli süpürgenin aksine, Philips AquaTrio Cordless'ta AquaSpin adı verilen ters yönde dönen iki elektrikli fırça bulunur.

Yeni AquaTrio tüm zeminlerde en iyi sonuçları verir ve aynı zamanda zamandan tasarruf sağlar. Geleneksel silmeden farklı olarak, yalnızca temiz silme suyu kullanır ve iki temizleme fırçası her ileri ve geri hareketle kiri önceden süpürmek zorunda kalmadan temizler. Mutlak avantajı: Günlük yaşam ne kadar çalkantılı olursa olsun, küçük veya büyük her türlü aksiliği çabucak ortadan kaldırır. Andreas Schelter, Philips FloorCare Pazarlama Müdürü

Dik baz istasyonunda paspas kendi kendini temizleme işlevini yerine getirir ve cihazın pili şarj olur. Pil, paspas olarak 25 dakikaya kadar ve kablosuz elektrikli süpürge olarak 45 dakikaya kadar dayanır. Gerekirse, çalışma süresini iki katına çıkaran ikinci bir pil satın alınabilir.

Sonunda düz mobilyaların altında esnek bir şekilde silin

Daha önceki tüm silecek elektrikli süpürgelerdeki en büyük eksiklik, düz mobilyaların altının temizlenmesi söz konusu olduğunda zayıf esnekliktir. Philips AquaTrio Kablosuz, burada özellikle esnek bir şekilde kullanılabilmelidir, bu da ona karşılaştırıldığında güçlü bir avantaj sağlar. Ana fırçanın üzerindeki LED'ler, kötü görünen kirlerin bile görünür hale getirilmesini sağlar.

AquaTrio'nun motor ünitesinde kullanım sırasında ve sonrasında bilgileri gösteren pratik bir LC ekranı bulunmaktadır.

Philips AquaTrio Kablosuz ile ilgili değerlendirmem

Philips AquaTrio Cordless, başka hiçbir modelin erişemeyeceği özelliklere sahip olduğu için paspas pazarında gerçek bir oyun değiştirici olabilir. Paspas veya kablosuz elektrikli süpürge olarak kullanma imkanı diğer cihazlarda zaten mevcuttu. Ancak bunlar beni ikna edemedi. Ek olarak, yüksek esnekliği ve bununla bağlantılı olarak düz mobilya altı temizliği mutlak bir öldürücü özelliktir.

Kaynak: Philips