İki ekranlı Xiaomi 12 ultra ilk kez renderlarda gözüktü

İki ekranlı Xiaomi 12 ultra ilk kez renderlarda gözüktü

Videonun açıklaması, cihazda 200 megapiksellik harika bir kameranın varlığını ve Snapdragon 898 yonga setinin ticari bir cihazda ilk kez kullanıldığını gösteriyor.

Videoda yer alan akıllı telefonun arkasında ek bir ekran ve ekranın altında bir kamera bulunuyor. Görsel olarak, cihaz doğrudan selefi Mi 11 Ultra'ya benziyor ve Mix 4 ile benzerlikleri var.

Xiaomi mi 12 Ultra, süper güçlü 200 watt şarjlı ilk akıllı telefon olasılığı büyük

Kaynaklar, Xiaomi'nin ultra hızlı akıllı telefon şarjı için iki gelişmiş teknolojiyi ticari pazara getireceği bilgisini elde etti.

Özellikle HyperCharge adı verilen ve 200 watt güç sağlayan kablolu bir sistemden bahsediyoruz. 4000 mAh pilinizi sadece sekiz dakikada tamamen şarj etmenizi sağlar.

Ayrıca, teknoloji bu yıl Mayıs ayında çalışırken gösterildi ve kısa süre önce Çinli NuVolta Technologies şirketinin ticari cihazlarda 200W şarjı uygulamanıza izin veren NU2205 yongasını yarattığı biliniyordu. Ayrıca, muhtemelen Xiaomi bu özel ürünü benimseyecektir.

Bu nedenle, Ağ kaynakları, 200 watt şarjlı ilk Xiaomi akıllı telefonunun yaklaşık olarak önümüzdeki yıl Haziran ayında piyasaya sürüleceğini iddia ediyor. Xiaomi 12 ailesinin temsilcilerinden biri olabilir; muhtemelen Xiaomi 12 Ultra'nın en pahalı çeşidi. Ancak, önümüzdeki birkaç hafta içinde bununla ilgili yeni sızıntılar alacağımızdan eminiz.

Kaynak: HoiINDI