Apple Music: Yeni Ses Planı (Voice Plan)

Apple Music: Yeni Ses Planı (Voice Plan)

Das diesjährige Apple Event startet mit dem Motto "Unleashed". Bei dieser Show geht es heute um Musik und Mac. Siri wird euch beim Musikhören besser unterstützen. Playlisten können nun über Siri besser angesteuert werden. Die Playlists sind neu überarbeitet und intelligenter geworden. Ein neuer Abo-Plan für Apple Music wird auch vorgestellt: Der Voice-Plan für 4,99 Dollar, der nur über Stimme angesteuert werden kann. Der Voice-Plan ist ab diesem Herbst verfügbar.

Fiyatlar

Apple Music Voice aboneliği, bu sonbaharda seçili ülke ve bölgelerde ayda 4,99 ABD doları karşılığında satışa sunulacak.
Apple Music'in 90 milyondan fazla şarkıdan oluşan küresel kataloğuna Siri aracılığıyla erişin.
Sınırsız şarkı atlama ile Siri üzerinden tam çalma kontrolü.
Apple Music Voice aboneliği, her ruh hali ve aktivite için, tümü kolayca sesle kontrol için geliştirilmiş yüzlerce yeni radyo kanalları ve çalma listesi sunar.
Aboneler, Apple Music Voice'a HomePod mini, AirPods, CarPlay, iPhone, iPad, Apple Watch, Apple TV ve Mac dahil olmak üzere Siri'nin etkin olduğu tüm cihazlarından ve özelliklerinden erişebilir.
Henüz bir aboneliğiniz yoksa ve Siri aracılığıyla müzik talep ediyorsanız, otomatik yenileme olmadan yedi günlük ücretsiz deneme aboneliği alabilirsiniz.


Apple Music Voice'a Siri aracılığıyla abone olmak için tek yapmanız gereken "Hey Siri, Apple Music Voice deneme aboneliğimi başlat" demek veya Apple Music uygulaması aracılığıyla kaydolmak. Apple Music Voice'a abone olan herkes Siri'yi HomePod mini, AirPods, iPhone ve diğer tüm Apple cihazları gibi tüm Siri özellikli cihazlarda ve CarPlay ile müzik çalmak için kullanabilir.